24 Hour Callout

CALL NOW: 1-800-123-456

24Hour Callout

CALL NOW: 1-800-123-456

Zadzwoń teraz!

+48 530 697 705
Pralnia dywanów Warszawa

Profesjonalnym praniem dywanów zajmujemy się zawodowo od 1991 roku.

Pranie-dywanow.pl to firma zajmująca się profesjonalnym czyszczeniem dywanów, wykładzin i tapicerek. Posiada wysoko wykwalifikowanych pracowników i nowoczesny sprzęt, dzięki czemu oferuje skuteczne i trwałe rezultaty. Firma działa na terenie Warszawy i jej okolic, oferując szybki i elastyczny terminy usług pralniczych. Powierzone nam dywany trzepiemy i odkurzamy, gruntownie pierzemy oraz ozonujemy. Pierzemy także dywany w domu klienta, z dojazdem.

Nasza pralnia zapewnia transport dywanów we wszystkich dzielnicach Warszawy – w dogodnej dla Ciebie porze, oczywiście z usługą zniesienia i wniesienia dywanu do Twojego domu.

Jesteśmy profesjonalną pralnią, która sama wykonuje wszystkie usługi we własnym parku maszyn, z pomocą własnych specjalistów.

Od lat obsługujemy również wiele pralni działających na terenie Warszawy.

Zapraszamy do współpracy!

Nasza pralnia dywanów nie używa odkurzaczy piorących typu „Karcher”

Tylko i wyłącznie pranie metodą „na wskroś”, czyli z użyciem dużej ilości wody oraz odpowiednie dobranego, bezpiecznego detergentu zapewnia usunięcie do 99% zabrudzeń również z osnowy dywanu, czyli z jego głębi. Jest to niemożliwe w przypadku popularnych odkurzaczy piorących, które czyszczą dywan jedynie powierzchownie. Dopełnieniem całego procesu jest ozonowanie dywanu, które usuwa resztki zapachów, drobnoustrojów, a nawet wirusów.

Pranie dywanów – umów się jeszcze dziś!

Zamów pranie dywanu z transportem lub dostarcz go nam pod wskazany adres.

+48 530 697 705
Kontakt